Wykładowcy

Wykładowcy Forum Edukacyjnego Centrum Zamówień Publicznych sp. z o.o. to praktycy posiadający duże doświadczenie zarówno w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia, jak i w prowadzeniu szkoleń z zakresu zamówień publicznych. W większości uprzednio pracowali w urzędach centralnych, gdzie byli odpowiedzialni za stworzenie podstaw funkcjonowania systemu zamówień publicznych. Mają bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń na temat zamówień publicznych - tak dla wykonawców, jak i dla zamawiających. Dotychczas przeszkolili kilkadziesiąt tysięcy osób w całym kraju.

Do grona naszych stałych wykładowców należą:

  • Janusz Niedziela
  • Wojciech Adamczyk
  • Mariusz Bugalski
  • Anna Strzelczyk-Urbańska
  • Ewa Wiktorowska

Do wielu realizowanych przez nas projektów szkoleniowych zatrudniamy ekspertów branżowych, np. z doświadczeniem informatycznym, budowlanym, finansowym czy też ze znajomością tematyki pomocy publicznej lub zagadnień dotyczących funduszy europejskich. Ponadto współpracujemy z wieloma trenerami  zewnętrznymi, posiadającymi bogate doświadczenie w dziedzinie zamówień publicznych.

Doświadczenie naszych trenerów pozwala nam zrealizować dowolny projekt szkoleniowy poświęcony tematyce zamówień publicznych.